#1 2009-01-30 00:07:43

liza

Administrator

Nasza droga

Witam

1.
w PP jest bunt przeciw nam i dlatego pewnie nic z tego nie wyjdzie, a ja już nie mam siły na dalsze negocjacje, jasteśmy jak nasza ojczyzna między Rosją a Niemcami; i takie też mamy wybory - czyli żadne; mamy dużego przyjaciela Want3d na którego możemy liczyć ale jest jak Ameryka daleko, widzę jedno rozwiązanie , powrócić do korzeni czyli APO i walczyć i umrzeć z honorem:

2.
tak i muszę przyznać że macie rację ; zawiodłam jako przywódca

3.
nadszedł czas wyboru nowej rady

liza

Offline

 

#2 2009-01-30 08:21:24

Gonzo5

aktywny uzytkownik

Re: Nasza droga

liza zostaniesz na swoim stolku! a my przynajmniej ja juz gram do samego konca! i walczymy! jak nas nie chca nikt im w dupe nie bedzie wlazil:) wiec zostajemy i walczymy do konca:)

Offline

 

#3 2009-01-30 09:59:11

peeu

Zbanowany

Re: Nasza droga

Liza, ja Cię nie rozumiem. Zawiodłaś jako przywódca? Kto to powiedział?! Moim zdaniem jesteś świetną przywódczynią. Naprawdę myślisz że jeśli mamy w sojuszu jakiegoś przekupnego gnojka, który za parę monet ustawił kogoś z PP jako sittera to Twoja wina? W żadnym razie.

Piszesz że jesteśmy jak Polska między Rosją a Niemcami i masz rację. Jesteśmy słabsi i od PP i od Ov i tak po prostu jest, z niczyjej winy. Po prostu za późno wzięliśmy się za robienie dużej koalicji, która po prostu nie miała szans się rozwinąć. Nie widzę w tym niczyjej winy, po prostu pecha mieliśmy. Nas nie atakuje tylko Ovs i PP II ale i Ovt, Ovu PP IV itd. Ale walczymy z honorem. I tyle. Po co nowa rada? Jak już brniemy w analogie historyczne to w II RP nikt błędów nie robił. I również walczyli z honorem. I jak widać, lepsze czasy przyszły. Po prostu musimy to przeczekać....


coś o moim guście muzycznym:  http://www.lastfm.pl/user/TilionPL

Offline

 

#4 2009-01-30 15:16:49

liza

Administrator

Re: Nasza droga

a ty wklejam cytat z forum OV

"+/+ - w tej chwili chyba najciekawsza ćwiartka, znajdują się tam PP i raiders. Północne tereny tej ćwiartki są w pełni zdominowane przez PP, natomiast bliżej naszych granic sytuacja ta nie jest już taka pewna gdyż jest tu sporo graczy z raiders. W tym miejscu zaznaczam, jest zgoda na ataki na graczy Raiders (wyjątek to Tobi) natomiast nie ma zgody na ataki na PP. A wracając do samej ćwiartki to sytuacja tego podziału na raider i PP zapewne jeszcze trochę i potrwa i nie wiem czy nie doprowadzi do tego że ćwiartka ta odpadnie z gry o cud.

Podsumowując. Na chwilę obecną mamy wojny z Wanted i Raiders. Wojenka z Raiders jest spowodowana głównie tym aby nasi gracze z północy nie narzekali na nudę i by mogli się wykazać. Nie chcemy aby ludzie siedzieli i narzekali na nudę. Wiem że wiele osób jest zaskoczonych decyzją o atakach na Raiders ale jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Tak jak napisałem przy opisie poszczególnych ćwiartek naszym celem jest pełna dominacja na naszym terenie i wyrzucenie z naszego terenu wszelkich obcych „ciał”, drugim powodem jest to że raiders znajdują się w większej liczbie naszych granic a to z kolei daje możliwość przyłączenia się do walk większej ilości osób.
Co do wanted, zabawa z nimi trwa i wychodzi nam na zdrowie, pozwala wyłapać słabe konta a także kretów. OVe-JWP po tej wojnie będzie chyba najlepiej zgranym sojuszem w naszej flocie.
Tak jak widać wojna ma naprawdę sporo pozytywnych aspektów a jednocześnie jest głównym powodem dla którego przyszliśmy tu na s8, zdecydowana większość graczy nie chce simmować i budować sobie orfa który i tak może nie wyjść z osady przed końcem servera. Pamiętajcie my tu przyszliśmy głównie dla zabawy i zarówno jak jak i reszta dowódców zrobi wszystko aby rutyna i nuda nigdy nie zagościły na naszych łajbach. Pamiętajcie jesteśmy piratami i spokojne granie nie jest nam pisane, przyszliśmy tu by niszczyć, rabować i gwałcić i tego też się trzymamy.

Pozdrawiam
Skyfall

Offline

 

#5 2009-01-30 17:22:29

Gonzo5

aktywny uzytkownik

Re: Nasza droga

to wiele tlumaczy... maja nas na rozgrzewke:) a o tym ze nie ktorzy maja offa i boja sie go uzyc jest i u nas:)

Offline

 

#6 2009-01-31 22:05:50

ansi

Użytkownik

Re: Nasza droga

dużego kolosa też można ugiąć, dogadać się z innym sojem i offa im robić w jednym czasie, kilka małych sojuszów zgranych więcej szkody zrobi i bardziej się będą nas lękać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonyzoliborz.pun.pl www.biomaterial.pun.pl www.led.pun.pl www.naszainwazja.pun.pl www.muforall.pun.pl